En İyi VPN Uygulamaları

2 yıls ago

Sansürsüz internet deneyimi yaşamak istiyorsunuz, ama sağlayıcınız buna izin vermiyor mu? O halde en iyi VPN uygulamalarından birini denemeniz gerekiyor.

rn
En İyi VPN Uygulamaları
rn
rn

İnternetin çok büyük bir bölümüne hemen hemen her cihaz ile erişmek mümkün. Peki normalde, internet sağlayıcınızın izin vermediği sitelere nasıl ulaşacaksınız? Sansürden dolayı ulaşamadığınız siteleri ziyaret edebilmenizi ve internette gizli kalmanızı sağlayacak, en iyi VPN uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

rn
 
rn
rn

16-12/23/opera-vpn.jpg

rn

Opera Free VPN

rn

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcılarından biri olan Opera, limitsiz ve engelsiz internet kullanımı için Opera VPN uygulamasını yayınladı. Bu uygulama hız limitasyonları yapmadığı için rakiplerinin bir adım ötesinde bir performans sunuyor. 

rn

rn

ZenMate

rn

Oldukça hızlı olan ZenMate VPN uygulaması ücretsiz olarak deneme sürümü sunuyor. ZenMate VPN hem internetteki sansürü ortadan kaldırıyor hem de zararlı yazılım ve reklamları otomatik olarak engelliyor.

rn

Windows, Mac, Android ve iOS platformlarında yer alan ZenMate uygulamasında hız için Bulgaria lokasyonunu seçmenizi öneririz.

rn

 

rn
rn

16-12/23/supervpn.jpg

rn

SuperVPN Free VPN Client

rn

Google Play Store'daki en başarılı ücretsiz VPN servislerinden biri olan Super VPN ile internet ortamında limitleme olmadan gezinebilirsiniz. Programın ücretli versiyonu hız limitsiz kullanım sunarken, ücretsiz versiyonu saat süreli olarak kullanılıyor. Saat süresi dolunca programı kapatıp açmanız yeterli olacak!

rn
rn

 

rn

15-01/25/5-1422213411.jpg

rn

Hideninja VPN

rn

Verilerinizi gizli tutarak tüm internete erişebilmenize olana sağlayan Hideninja VPN, görsel açıdan başarılı bir arayüze sahip.

rn

 

rn
rn

15-01/25/6.png

rn

Hotspot Shield VPN

rn

En popüler VPN uygulamalarından olan Hotspot Shield VPN, daha önceden masaüstünde sergilediği başarıyı, şimdi mobil cihazlara taşıyor.

rn

Hem güvenli hem de kolay kullanıma sahip Hotspot Shield VPN, başarılı bir arayüzle geliyor.

rn
rn
rn
rn
rn
    0 Comments and 0 replies