Yandex ile ücretsiz sınırsız depolama dönemi başladı!

Bulut depolama servisleri her geçen gün çok daha popüler hal gelmeye ve kullanıcılara daha fazla kapasite seçeneği sunmaya devam ederken Yandex Disk, kullanıcıları sevindirecek ve rekabeti artıracak bir yeniliğe imza attı.

0
51

Akıllı telefon veya tabletine Yandex Disk uygulamasını yükleyenler, Google Fotoğraflar ile benzer bir şekilde fotoğraf ve videolarını artık herhangi bir sayı sınırlaması olmadan ücretsiz bir şekilde saklayabilecek.

Yandex Disk ile sınırsız fotoğraf ve video depolama dönemi

Kullanıcıların bu yenilikten faydalanabilmesi için Yandex Disk uygulamasını mobil cihazlarına yüklemesi ve otomatik yedekleme özelliğini aktif etmesi yeterli. Uygulamayı kullananların ise, Ayarlar’da yer alan reklama tıklamalı.

Kullanıcı isterse dosyalar otomatik olarak yedeklendiğinde, resim ve videolar depolama alanını artırmak için cihazdan silinebiliyor. Dosyalara uygulamanın yanı sıra, doğrudan internet tarayıcısı üzerinde ulaşılabiliyor.

Yedeklenen dosyalar ay veya yıla göre kolayca filtrelenebiliyor. Bunun yanı sıra uygulama kullanıcıların fotoğraflarını düzenlemesine, albüm oluşturmasına ve bunları sosyal ağlarda paylaşmasına imkan tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here